Reklama:

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teledyski Akurat
02-21-2012, 09:20 PM
Teledyski Akurat
Macie jakieś swoje ulubione? Jeśli tak - podzielcie się nimi, jeśli nie - może w tym temacie któryś wrzucony przez kogoś innego zyska waszą sympatię? Uśmiech

spokój, wielki spokój
Czas, na reklamę...
przestrzeń między łzami w oku...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-24-2012, 12:32 PM
RE: Teledyski Akurat
Chyba nikogo nie zdziwi mój wybór...

Sama piosenka sprawia, że mi dreszcze po plecach przebiegają, a w połączeniu z teledyskiem to już w ogóle. Cudeńko.

śpiewam i tańczę i jem pomarańcze!. Łóżko Stefan - Łóżka metalowe Warszawa.
03-02-2012, 04:48 PM
Oj tak, "do prostego człowieka" to nie dość, że ponadczasowy tekst, to jeszcze w takim wykonaniu... Mr.

Ja lubię też i tę animację, często ostatnio mam nastroje na tę piosenkę, ale tylko w połączeniu z tym teledyskiem Oczko

spokój, wielki spokój
Czas, na reklamę...
przestrzeń między łzami w oku...
03-03-2012, 10:05 PM
Ja akurat małą uwagę przywiązuje do teledysków i animacji które mają wprowadzić odbiorce w klimat muzyki i może czasem trochę do interpretować a czasem trochę pomóc w zrozumieniu Wolę skupić się na melodii
03-03-2012, 10:07 PM
A ja lubię teledyski czasem można z nich wyczytać więcej niż tylko z tej warstwy którą jest tekst i muzyka (Oczywiście nie wszystkie ) no i w ogóle fajnie jest zawiesić wzrok na tych ciekawych uważam że mogą dużo dodać piosence
03-03-2012, 10:09 PM
Nie twierdze że teledysk jest zbędny po prostu nie uważam tej formy przekazu za najważniejszą w muzyce. I zgadzam się że nie które na prawdę dużo dodają jak to ujęłaś ale umówmy się że takie należą do mniejszości
03-03-2012, 10:14 PM
To niestety bolesna prawda że większość służy tylko promocji piosenki i jest swojego rodzaju uproszczeniem, ułatwieniem odbioru
03-03-2012, 10:20 PM
A tak swoja drogą Andzia jeżeli jesteś zdania ogólnie sprzyjającego teledyskom to może podzielisz się jakimiś które uważasz za ciekawe chętnie poznam twój gust i zastanowię się nad zmianą zdania Język
03-03-2012, 10:24 PM
Bardzo proszę pierwszy lepszy z głowy. Ja na przykład bardzo lubię ten nie dość że dobra muzyka to jeszcze fajna animacja ale nie wiem czy pomoże ci to zmienić zdanie http://www.youtube.com/watch?v=PNFz7nYt1...ure=fvwrel
03-03-2012, 10:34 PM
a tutaj masz całą stronę z teledyskami http://www.akurat.pl/akurat/klipy.php na pewno znajdziesz coś dla siebie
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Polecamy:

Reklama:

monety kolekcjonerskie katowice

leczenie depresji katowice