Reklama:

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Certyfikat rzetelności
08-29-2018, 12:34 PM
Post: #1
Certyfikat rzetelności
Właściciel firmy, jaki terminowo uiszcza należności za ubezpieczenia i nie zalega z zobowiązaniami wobec partnerów, będącymi podstawą do umieszczenia wpisu w tematyce przedsiębiorstwa w Krajowym Rejestrze Długów BIG S.A. , a zatem prowadzi własną firmę uczciwie, może uzyskać certyfikat rzetelności.

Certyfikat Rzetelności, przyzwalający przedsiębiorcę udział w programie Rzetelna Firma, warto pozyskać, gdy firma działa na rynku od minimum sześciu miesięcy oraz nie figuruje w zbiorze dłużników BIG. Przedsiębiorca, który ma jakiekolwiek przesunięcia w terminie płatności należności, jednak nie pozostały one zgłoszone do Krajowego Rejestru Długów, ma szansę uzyskać certyfikat rzetelności.

Jakie są zalety posiadania certyfikatu rzetelności własnej firmy? Głównie wpływa on na wzrost zaufania do przedsiębiorcy dla partnerów biznesowych. Certyfikat rzetelności [tutaj] realnie wpływa na zawyżenie pozytywnego wizerunku działalności i tworzy nowe możliwości reklamy swojej firmy.

Certyfikat rzetelności jest dostępny dla partnerów działalności, którzy pragną potwierdzić jej wiarygodność i uczciwość i sprawdzić aktualność certyfikatu. Dostępna jest wersja elektroniczna lub papierowa certyfikatu, a firma, mogąca zaprezentować certyfikat rzetelności, z reguły dumnie umieszcza go w dostępnych przestrzeniach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy:

Reklama:

monety kolekcjonerskie katowice

leczenie depresji katowice