Forum Akurat
Co teraz czytacie? - Wersja do druku

+- Forum Akurat (http://www.forum-akurat.pl)
+-- Dział: Pozostałe (/forum-6.html)
+--- Dział: HydePark (/forum-8.html)
+--- Wątek: Co teraz czytacie? (/thread-27.html)

Strony: 1 2

Co teraz czytacie? - Krecikowa - 03-23-2012 02:02 AM

Jaka książka w obecnych dniach zajmuje wasz wolny czas? Jak daleko jesteście w danej książce i czy wam się podoba, czy spodziewaliście się czego innego?

RE: Co teraz czytacie? - pomarańcza - 03-23-2012 04:36 PM

"Prędkość" Deana R. Koontza - thriller psychologiczny, jestem dopiero na początku (wczoraj zaczęłam) ale czuję, że będzie ciekawie.

RE: Co teraz czytacie? - Adamko - 03-23-2012 07:37 PM

Ja obecnie czytam "Lot nad kukułczym gniazdem" Kena Kessey'a Uśmiech Niesamowicie wciągająca lektura i, moim zdaniem, jedna z najlepszych Uśmiech

RE: Co teraz czytacie? - Paulaa - 03-23-2012 08:52 PM

Ja bardzo lubię czytać krótkie opowieści, jak np.: "Mały książę", którego właśnie dzisiaj zamierzam przeczytać Uśmiech Nie każda dobra książka musi mieć 500 stron, żeby była ciekawa i wzruszająca...

RE: Co teraz czytacie? - Maniek - 03-24-2012 02:06 AM

Beata Pawlikowska "Blondynka na Kubie. Na tropach prawdy Ernesta Che Guevary" - jak każda książka z tej serii wciąga niesamowicie od pierwszej strony.

RE: Co teraz czytacie? - Ratina - 03-24-2012 01:35 PM

Ja odświeżam sobie moją dziecięcą fascynację Harrym Potterem i łykam po raz kolejny "Czarę Ognia" Uśmiech

RE: Co teraz czytacie? - Dalia - 03-28-2012 08:55 AM

(03-24-2012 01:35 PM)Ratina napisał(a):  Ja odświeżam sobie moją dziecięcą fascynację Harrym Potterem i łykam po raz kolejny "Czarę Ognia" Uśmiech

Heh ja też właśnie wzięłam się za Pottera Uśmiech ach, jak fajnie się to czyta po tylu latach Szczęśliwy

RE: Co teraz czytacie? - Edzia - 03-29-2012 08:03 AM

Obecnie Potop Ściana
ciężko mi to idzie, nienawidzę lektur Zły

RE: Co teraz czytacie? - LubieMowic - 03-30-2012 04:13 PM

A ja czytam "Dzienniki Kołymskie". Jestem na początku, ale zapowiadają się niesamowicie, szkoda, że to nie moja książka tylko babci i będę musiała ją oddaćSmutny

RE: Co teraz czytacie? - Kiloo - 03-31-2012 10:53 AM

(03-30-2012 04:13 PM)LubieMowic napisał(a):  A ja czytam "Dzienniki Kołymskie". Jestem na początku, ale zapowiadają się niesamowicie, szkoda, że to nie moja książka tylko babci i będę musiała ją oddaćSmutny

Ja ostatnio skończyłem "Kołymskie", ciężka rewelacje, ale ja uwielbiam takie klimaty. Teraz powoli zaczynam sobie czytać reportaż marqueza - cośtam z pewnego porwania albo jakoś tak, nie mam przy boku, to nie pamiętamUśmiech