Forum Akurat
Jaki film ostatnio oglądaliście? - Wersja do druku

+- Forum Akurat (http://www.forum-akurat.pl)
+-- Dział: Pozostałe (/forum-6.html)
+--- Dział: HydePark (/forum-8.html)
+--- Wątek: Jaki film ostatnio oglądaliście? (/thread-26.html)

Strony: 1 2


Jaki film ostatnio oglądaliście? - Krecikowa - 03-23-2012 02:01 AM

Najświeższe wrażenia z obejrzanych filmów, czy warto dany film obejrzeć, czy raczej omijać z daleka? Cyklop


RE: Jaki film ostatnio oglądaliście? - pomarańcza - 03-23-2012 04:37 PM

"Chłopaki na Ibizie" - idiotyczna komedia, z typu "American Pie", chociaż może trochę lepsza. Do obejrzenia od biedy w nudny wieczór Uśmiech


RE: Jaki film ostatnio oglądaliście? - Adamko - 03-23-2012 07:33 PM

Mnie skusiła, po raz kolejny zresztą, klasyka polskiego kina - "Chłopaki nie płaczą" Duży uśmiech Rewelacja, oglądaliście? Uśmiech Moim zdaniem to jedna z najlepszych komedii jakie kiedykolwiek powstały Duży uśmiech


RE: Jaki film ostatnio oglądaliście? - Paulaa - 03-23-2012 08:55 PM

(03-23-2012 07:33 PM)Adamko napisał(a):  Mnie skusiła, po raz kolejny zresztą, klasyka polskiego kina - "Chłopaki nie płaczą" Duży uśmiech Rewelacja, oglądaliście? Uśmiech Moim zdaniem to jedna z najlepszych komedii jakie kiedykolwiek powstały Duży uśmiech

Ja oglądałam Duży uśmiech I rzeczywiście, był bardzo zabawny Uśmiech Najbardziej lubiłam Gruchę Język Był taki słodki Duży uśmiech A ja ostatnio oglądałam Wywiad z wampirem z Tomem Cruisem i Bradem Pittem Uśmiech


RE: Jaki film ostatnio oglądaliście? - Maniek - 03-24-2012 02:21 AM

Pewnie, że oglądaliśmy, to faktycznie klasyka. Poranek Kojota już nie taki fajny, ale też daje radę.
Ostatnio oglądałem "Dziewczynę z Tatuażem" - podobał mi się nawet, nie powiem że nie Uśmiech


RE: Jaki film ostatnio oglądaliście? - Ratina - 03-24-2012 01:41 PM

Nocny maraton filmowy z 4 częściami Harrego Pottera ze znajomymi Duży uśmiech


RE: Jaki film ostatnio oglądaliście? - Ewelka - 03-26-2012 04:32 PM

Ja obejrzałam film na youtube, nie pamiętam tytułu, ale był o dzieciach biednych w Korei Połnocnej. Wstrząsający, naprawdę. Polecam wszystkim, oprócz tych, którzy mają słabe nerwy.


RE: Jaki film ostatnio oglądaliście? - Dalia - 03-27-2012 02:08 PM

Ja ostatnio byłam w kinie na Mirror, Mirror (Królewna Śnieżka) i bardzo mi się podobał, taka lekka komedia na odmóżdżenie, polecam na zabicie nudy Język


RE: Jaki film ostatnio oglądaliście? - Edzia - 03-29-2012 08:06 AM

Ostatnio oglądałam "Kobietę w czerni" i powiem szczerze, że wolałam Harrego w Harrym Potterze Szczęśliwy moi znajomi śmieją się, że to powinno mieć tytuł "Harry Potter i Kobieta w Czerni" Szczęśliwy ogólem film przypomina mi trochę "Sierociniec" ale lepiej zrobiony, lepsze zdjęcia, lepsze miejsca... w końcu Anglia Uśmiech


RE: Jaki film ostatnio oglądaliście? - LubieMowic - 03-30-2012 04:12 PM

A ja widziałam wczoraj po raz setny "Down by Low" J. Jarmusha. Polecam każdemu, kto lubi Toma Waitsa, choć nie jest on najmocniejszym punktem filmu:>