Forum Akurat
Książki - Wersja do druku

+- Forum Akurat (http://www.forum-akurat.pl)
+-- Dział: Pozostałe (/forum-6.html)
+--- Dział: HydePark (/forum-8.html)
+--- Wątek: Książki (/thread-23.html)

Strony: 1 2

RE: Książki - Edzia - 03-29-2012 10:39 AM

O w takim razie powodzenia na maturze!
a ja mam nadzieje, że faktycznie czytanie tych "strasznych" książek mi się kiedyś przyda, bo jest to dla katorga niesamowita Szczęśliwy

RE: Książki - LubieMowic - 03-30-2012 04:05 PM

(03-29-2012 10:39 AM)Edzia napisał(a):  O w takim razie powodzenia na maturze!
a ja mam nadzieje, że faktycznie czytanie tych "strasznych" książek mi się kiedyś przyda, bo jest to dla katorga niesamowita Szczęśliwy

Może źle do tego podchodzisz? Pamiętam, że jak byłam w gimnazjum, to gardziłam lekturami, a teraz, jak o tym myślę, to widzę, że to są naprawdę dobre książki!

RE: Książki - Borek - 03-31-2012 09:30 PM

Ja nie kupuję, ale często wypożyczam. Mam blisko biblioteke wiec czesto do niej zaglądam, po drodze do sklepu na przykład xD Lubie różne książki, s-f, obyczajowe, fantasy... przeróżne naprawde. Wszystko oprócz romansów Duży uśmiech No i jakieś biograficzne też lubie bardzo czytać o osobach które znam, politykach, muzykach.

RE: Książki - Derp - 03-31-2012 11:44 PM

Najbardziej lubię horrory - te nowsze jak Kinga, Koontza, Mastertona czy Barkera, albo te starcze - Poego albo Levecrafta. Zwłaszcza ten ostatni pisał niesamowicie i miał przerażający klimat w swoich książkach. Pamietam jak po przeczytaniu któregos opowiadania przez całą noc śniły mi sie potwory i czarne dziury Duży uśmiech

RE: Książki - Airbag - 04-01-2012 09:03 PM

Horrory od czasu do czasu, King jest dobry owszem. Poego kiedyś próbowałam ale zbyt ciężkie to i ponure a i do tego napisane nie po dzisiejszemu. Ostatnio ekscytuję się Prachettem, bardzo mi się spodobały jego opowiadania. A tak poza tym, to jak jak w filmach, nie lubię fantasy, -f tak średnio, lubię natomiast historyczne książki, najlepiej z czasów XVIII/XIX wieku, kocham klimat tamtych czasów. Chetnie też pochłaniam biografie znanych ludzi.