Forum Akurat
Kiedy najbliższy koncert - Wersja do druku

+- Forum Akurat (http://www.forum-akurat.pl)
+-- Dział: O Akurat (/forum-1.html)
+--- Dział: Koncerty (/forum-3.html)
+--- Wątek: Kiedy najbliższy koncert (/thread-20.html)

Strony: 1 2

Kiedy najbliższy koncert - Andzia - 03-04-2012 09:18 AM

Jeżeli macie jakieś sprawdzone lub jeszcze nie potwierdzone newsy odnośnie koncertów AKURAT piszcie

RE: Kiedy najbliższy koncert - Giano - 03-04-2012 09:20 AM

Na oficjalnej stronie Akurat można przeczytać że najbliższe koncerty to:

NAJBLIŻSZE KONCERTY:

17 marca 2012 (sobota) Świebodzice
Hala Widowiskowa (Świebodzice Rock Festiwal) , godz.: 16:00

3 czerwca 2012 (niedziela) Strumień
Impreza miejska , godz.: 19:00

RE: Kiedy najbliższy koncert - Andzia - 03-04-2012 09:23 AM

Wielkie dzięki mam nadzieje że ktoś na forum zawsze będzie aktualizował ten wątek na bieżącoUśmiech A no i o tych 2 najbliższych wiedziałam bo również odwiedzam oficialną stronę zespołu ale chodziło mi też o jakieś pogłoski i nie potwierdzone info za nie również będę wdzięczna

RE: Kiedy najbliższy koncert - Ewelka - 03-22-2012 12:54 AM

Mojim zdaniem lepiej chyba brać info z pewnych źródeł bo wtedy nie żyje się marzeniami i nie zawiedziesz się, jeśli jednak koncertu nie będzie.

RE: Kiedy najbliższy koncert - LubieMowic - 03-22-2012 10:52 AM

Ale z drugiej strony to radosne oczekiwanie na koncert, będzie czy nie będzie, niepotwierdzone informacje... Skąd ja to znam?( ; Obecnie już się tak nie podniecam, ale wciąż pamiętam takie rzeczy. Swoją drogą, teraz jest gorzej, bo wszywstko prawie można zweryfikować w sieci.

RE: Kiedy najbliższy koncert - Krecikowa - 03-23-2012 01:53 AM

Niestety Akurat biednie w tym roku z koncertami, mam nadzieję że się rozkręci coś i wpadnę chociaż na jeden, a najlepiej na kilka Uśmiech

RE: Kiedy najbliższy koncert - pomarańcza - 03-23-2012 04:41 PM

Oj też czekam na jakąś trasę koncertową, mogliby się wziąć w garść, bardzo by mi się to podobało Oczko

RE: Kiedy najbliższy koncert - Maniek - 03-24-2012 02:20 AM

Chyba każdemu z nas by się podobalo jakby ogłoszono parę koncertów, najlepiej jak najbliżej naszych miejsc zamieszkania Oczko

RE: Kiedy najbliższy koncert - Ratina - 03-24-2012 01:40 PM

Ja się modlę o Akurat na 3-majówce na Słodowej we Wrocu, na razie ogłosili tylko Come Niezdecydowany

RE: Kiedy najbliższy koncert - Ewelka - 03-26-2012 05:48 PM

Łeee, no ale są jeszcze szanse, bo na juwenaliach studenckich jeszcze często nawet nie zaczęto ogłaszania, kto zagra! Głowy do góry - to najlepszy sezon dla fanów dobrych rytmów, może i Akuraci się pojawiąDuży uśmiech