Forum Akurat

Pełna wersja: Certyfikat rzetelności
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Właściciel firmy, jaki terminowo uiszcza należności za ubezpieczenia i nie zalega z zobowiązaniami wobec partnerów, będącymi podstawą do umieszczenia wpisu w tematyce przedsiębiorstwa w Krajowym Rejestrze Długów BIG S.A. , a zatem prowadzi własną firmę uczciwie, może uzyskać certyfikat rzetelności.

Certyfikat Rzetelności, przyzwalający przedsiębiorcę udział w programie Rzetelna Firma, warto pozyskać, gdy firma działa na rynku od minimum sześciu miesięcy oraz nie figuruje w zbiorze dłużników BIG. Przedsiębiorca, który ma jakiekolwiek przesunięcia w terminie płatności należności, jednak nie pozostały one zgłoszone do Krajowego Rejestru Długów, ma szansę uzyskać certyfikat rzetelności.

Jakie są zalety posiadania certyfikatu rzetelności własnej firmy? Głównie wpływa on na wzrost zaufania do przedsiębiorcy dla partnerów biznesowych. Certyfikat rzetelności [tutaj] realnie wpływa na zawyżenie pozytywnego wizerunku działalności i tworzy nowe możliwości reklamy swojej firmy.

Certyfikat rzetelności jest dostępny dla partnerów działalności, którzy pragną potwierdzić jej wiarygodność i uczciwość i sprawdzić aktualność certyfikatu. Dostępna jest wersja elektroniczna lub papierowa certyfikatu, a firma, mogąca zaprezentować certyfikat rzetelności, z reguły dumnie umieszcza go w dostępnych przestrzeniach.
Przekierowanie