Forum Akurat

Pełna wersja: Kiedy najbliższy koncert
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jeżeli macie jakieś sprawdzone lub jeszcze nie potwierdzone newsy odnośnie koncertów AKURAT piszcie
Na oficjalnej stronie Akurat można przeczytać że najbliższe koncerty to:

NAJBLIŻSZE KONCERTY:

17 marca 2012 (sobota) Świebodzice
Hala Widowiskowa (Świebodzice Rock Festiwal) , godz.: 16:00

3 czerwca 2012 (niedziela) Strumień
Impreza miejska , godz.: 19:00
Wielkie dzięki mam nadzieje że ktoś na forum zawsze będzie aktualizował ten wątek na bieżącoUśmiech A no i o tych 2 najbliższych wiedziałam bo również odwiedzam oficialną stronę zespołu ale chodziło mi też o jakieś pogłoski i nie potwierdzone info za nie również będę wdzięczna
Mojim zdaniem lepiej chyba brać info z pewnych źródeł bo wtedy nie żyje się marzeniami i nie zawiedziesz się, jeśli jednak koncertu nie będzie.
Ale z drugiej strony to radosne oczekiwanie na koncert, będzie czy nie będzie, niepotwierdzone informacje... Skąd ja to znam?( ; Obecnie już się tak nie podniecam, ale wciąż pamiętam takie rzeczy. Swoją drogą, teraz jest gorzej, bo wszywstko prawie można zweryfikować w sieci.
Niestety Akurat biednie w tym roku z koncertami, mam nadzieję że się rozkręci coś i wpadnę chociaż na jeden, a najlepiej na kilka Uśmiech
Oj też czekam na jakąś trasę koncertową, mogliby się wziąć w garść, bardzo by mi się to podobało Oczko
Chyba każdemu z nas by się podobalo jakby ogłoszono parę koncertów, najlepiej jak najbliżej naszych miejsc zamieszkania Oczko
Ja się modlę o Akurat na 3-majówce na Słodowej we Wrocu, na razie ogłosili tylko Come Niezdecydowany
Łeee, no ale są jeszcze szanse, bo na juwenaliach studenckich jeszcze często nawet nie zaczęto ogłaszania, kto zagra! Głowy do góry - to najlepszy sezon dla fanów dobrych rytmów, może i Akuraci się pojawiąDuży uśmiech
Stron: 1 2
Przekierowanie