Forum Akurat

Pełna wersja: Reggae
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Słodka muzyka reggae - lubicie, nie lubicie, jest wam obojętna? Akurat też ma w sobie co nieco z reggae, więc może znajdą się fani? Jakie zespoły lubicie najbardziej?
Maleo Reggae Rockers, TABU, Vavamuffin, Ras Luta, Habakuk, Pajujo, Jamal, Marika... Sporo tego jest na naszej polskiej scenie, a oprócz tego wiadomo, taka klasyka jak Bob Marley czy Gentleman, tego chyba nikomu nie trzeba mówić Duży uśmiech
Jeśli chodzi o reggae to Maniek wypowiedział się dość wyczerpująco Uśmiech Bob Marley wieczna legenda, mogłabym słuchać go w kółko czasami, a Gentleman... Koncert w Bielawie wspominam bardzo dobrze i wspominam, naprawdę, do dziś, a to było już z 6 lat temu jak nie 7 Duży uśmiech
Ja lubię sobie reggae na koncertach, festiwalach i imprezach posłuchać, ale w domu raczej omijam Oczko w słuchawkach zazwyczaj gra u mnie rock wszelkiego rodzaju Uśmiech
Moim zdaniem reggae jest nudne, jeszcze jeśli słychać wyraźnie ragga, to ujdzie. Ale: lubię ten klimat i lubię czasem pójść na koncert jakiś lepszy, żeby się pobujać nieco. Girls just wanna have funJęzyk
A ja jeszcze nigdy nie byłam na imprezie reggae, ale może już niedługo pójdęUśmiech Samo reggae lubię bardzo, chociaż jak słucham długo, mam go trochę dośćUśmiech Ale krótka przerwa i mogę słuchać dalej!
Polecam imprezy reggae, są super, bo każdy jest z innymi, ale równocześnie w swoim świecie (i nie jest to kwestia narkotykówJęzyk).
Mi się reggae kojarzy głównie z "No woman no cry" i "Buffalo soldier". Nie za dobrze i chociaż wiem, że to klasyka, to jednak mnie nie zachęca. A wszystko, co słyszałem z takiego prawdziwego reggae, było jeszcze gorsze (bo nie chodzi mi o zespoły, które mają tylko taki sznyt).
Dla mnie reggae to muzyka tylko i wyłącznie koncertowa, jakoś mnie wzdryga na myśl o słuchaniu tego w kółko Oczko
Dla zwykłego słuchacza muzyka reggae to jedno i to samo... Ale to gatunek muzyki, przy której można się naprawdę dobrze bawić, jest mega pozytywna i za to ją uwielbiam Uśmiech Takie zespoły jak: Gentleman, TABU, Vavamuffin, Maleo Reggae Rockers, Ras Luta, Jamal, Habakuk czy Marika to po prostu idealna muzyka Uśmiech
Stron: 1 2
Przekierowanie